Topné lišty Energy-com.cz

Topné lišty Energy-com

Do portfolia našich produktů jsme přibrali další inovativní technologii. Tentokrát v oblasti vytápění - jedná se o topné lišty Energy-com. Navíc přináší nový pohled a přístup k instalaci topení ve vašem bytě, kanceláři či jiné místnosti. A to včetně instalaci v rohu!

Tento nový způsob vytápění, který pracuje na principu sálavého tepla má mnoho výhod:

- komfort
- nízké provozní náklady
- design

Případné externí zdroje:

Více si můžete přečíst v tomto článku.

Případně navštivte naše nově vzniklé stránky www.energy-com.cz

Jaké jsou vlastnosti topné lišty?

Co zdravotní dopad, např. alergie?

      1. Topné lišty jsou vhodné zejména pro alergiky a pro ty, kteří mají obecně problémy s dýcháním, které jsou způsobené právě například zvýřeným prachem a jeho vdechování. Topné lišty nepřispívají k cirkulaci vzduchu a proto ani nezpůsobují jako takové víření prachu.
      2. Teplo z topné lišty je předáváno přímo do stěny (resp. do stěn). Dá se tak skvěle předcházet různým vlhkým místům a následně vznikajícím plísním, které mají tak rády vlhké prostředí a vlhká místa. Navíc za skvěle nízké náklady. Teplo z topné lišty je vyzařováno, neohřívá se vzduch.
      3. Dnes už není topení ve stěně jedinou "neviditelnou" alternativou - nechcete-li, aby bylo topení ve vašem bytě anebo třeba i průmyslovém objektu vidět, lze topné lišty instalovat tak, že na první pohled "prostě nejsou vidět". Stačí "pouze", když architekt či projektant topné lišty vhodně a s citem zakomponuje do interiéru bytu, kanceláře či jakékoliv další vaší místnosti.